למה כדאי לכם להשקיע בווסתי מהירות איכותיים?

ווסתי מהירות שרף

ווסתי מהירות הם כלים חיוניים לשליטה במהירות של מנועים חשמליים במגוון רחב של יישומים תעשייתיים. ווסתים אלו מאפשרים שליטה מדויקת על מהירות המנוע, מה שיכול להוביל לחיסכון משמעותי באנרגיה, הפחתת בלאי של מכונות ויעילות מוגברת של התהליך. במאמר זה, נדון בחשיבות השימוש בווסתי מהירות באיכות טובה.

מהם ווסתי מהירות?

ראשית, חשוב להבין כיצד פועל ווסת מהירות. למעשה ווסת המהירות הוא מכשיר אלקטרוני השולט במהירות של מנוע חשמלי על ידי שינויי מתח ותדר המסופק למנוע, מהווה יחידת המרבה בין אספקת החשמל לבין המנוע, לכן הוא נקרא בנוסף “ווסת תדר”. על ידי שליטה במהירות המנוע, ווסתי המהירות יכולים להפחית את צריכת האנרגיה ולשפר את יעילות המערכת. בנוסף, הם יכולים לספק התחלת פעילות מנוע רכה ועצירה רכה, שיכולות לעזור להאריך את תוחלת החיים של המנועים ולהפחית את הבלאי המכני של הציוד.

מה הסכנות באיכות ירודה של ווסתים?

מנהלי מפעלים מנהלי אחזקה אנשי רכש, קנינים רוצים להוזיל עלויות ורוכשים ווסתי מהירות באיכות ירודה, שאינם עומדים בתקנים הנדרשים. שימוש במוצרים אלה, לא רק שאינו מיעל את התהליך, אלא שהוא אפילו מהווה סכנה לפעילות התקינה של המכונה:

 • התחממות יתר: ייתכן שווסת מהירות באיכות ירודה לא יוכלו להתמודד עם דרישות ההספק של המנוע והוא עלול להתחמם יתר על המידה, מה שיוביל לנזק לווסת ולמנוע משטר חום לקוי עלול לגרום לשריפות של לוחות החשמל.
 • קפיצות מתח: ווסתי מהירות בעלי איכויות נמוכות משמע הרכיבים בהם זולים ולא איכותיים עלולים לייצר חוסר יציבות במתח ובתדר העלולים לגרום נזק למנוע ולכל מה שקשור למנוע וסביבתו.
 • שליטה לא מדויקת: ווסתי מהירות באיכות ירודה אשר אינם עומדים בתקנים המקובלים עשויים לספק בקרת מהירות לא יציבה, מה שיוביל לחוסר יעילות, עלויות חשמל גבוהות ובלאי מואץ של המנוע והמכניקה הקשורה עימו.
 • יעילות אנרגטית נמוכה: קרי עלויות חשמל גבוהות שלא לצורך.

איך אדע מהם ווסתי מהירות איכותיים?

בחיפוש ווסתי מהירות, חשוב לשים לב לשני גורמים משמעותיים – מי המותג המייצר, ומי היבואן. ישנם מותגים העומדים בתקנים המחמירים ביותר והוכחו כאמינים ויעלים ואילו ווסתי המהירות שתרצו אצלכם במכונות. כמו כן תרצו לדעת שהיבואן אמין ומספק לכם את המוצר המקורי. בין המותגים המובילים כיום בעולם לייצור נמצאים Mitsubishi Electric ו- Sprint Electric. ווסתי המהירות של המותגים הללו הוכחו בחיסכון שלהם באנרגיה, מה שיכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן, במיוחד בתעשיות עם צריכת אנרגיה גבוהה. כמו כן, בייעול ביצועי המערכת ובהפחתת הסיכון להשבתה או עיכובים בייצור. ולבסוף בהפחתת בלאי במכונות ומניעת בעיות חשמליות. ווסתי מהירות אלה נמצאים בשימוש על ידי תעשיית הביטחון, תעשיית הפלסטיקה, העץ, מנופים ועגורנים מעליות ,המתכת הפארמה, המזון ואפילו בבידור.

היכן ניתן להשיג ווסתי מהירות של Mitsubishi Electric ו- Sprint Electric?

“שרף טכנולוגיות הנעה בע”מ” מייבאים את ווסתי המהירות המתקדמים בעולם. כיום ישנם אלפי לקוחות המשתמשים בווסתי מהירות של Mitsubishi Electric העולמית וחברת Sprint Electric מאנגליה ומותגים מובילים נוספים,  שרף טכנולוגיות הנעה בע”מ היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בתחום האוטומציה ומהווה שותפה אמינה ומקצועית.

ווסתי מהירות מציעים יתרונות רבים במונחים של חיסכון באנרגיה, יעילות תהליכים ותוחלת חיים של ציוד, אורך חיי מוצר קצר גורם להוצאות מיותרות ולנזקים כספיים כאשר תוחלת חיי המוצר גבוהה, בהשקעה חד פעמית מניבה חיסכון ורווח לאורך שנים. עובדה שהופכת אותם לכלי משמעותי ברווחי הייצור של הלקוחות. בעת בחירתם, חשוב לקחת בחשבון את דרישות היישות, קביעת הספק המנוע, טווח פעולה של מומנט ומהירות, כמו גם את האיכות והאמינות של הווסת עצמו. על ידי בחירת ווסת מהירות איכותי והטמעתו ביעילות, לקוחות יכולים להשיג חיסכון משמעותי באנרגיה, לשפר את התפעול שלהם וכך גם להעצים רווחים כלכליים – מתלבטים בבחירה? צוות שרף טכנולוגיות המקצועי עומד לרשותכם במתן הכוונה ויעוץ לפני רכישה.

חברות מיוצגות:

נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא וניצוא קשר בהקדם:

  מאמרים נוספים

  EVER ELLETRONICA

  חברת EVER ELLETRONICA  מאיטליה יצרנית מערכות מנועי ובקרי צעד -STEPPER SYSTEMS יחד עם מערכות סרוו מתקדמות הפועלות הן

  Vertical lift

  מערכות בלימה למתקני הרמה מערכות Regenerative Systems במאמר זה אתייחס לנושא הבלימה הגנרטיבית במערכות הרמה (lifting application) והשיקולים

  מסכי טאצ’

  בעידן המודרני מסכי טאצ’ הם כבר חלק נכבד מחיינו וכיום כמעט ואין אדם שלא מחזיק לפחות במסך אחד

  רובוטים

  בשנים האחרונות וכחלק מהרצון לשפר את איכות החיים של בני האדם, נעשה שימוש במגוון רובוטים בתחומי התעשייה השונים.

  מנועי צעד

  רוצים לשדרג את מערכות ההינע שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! מנועי צעד הם הפתרון המושלם לשיפור הדיוק במערכות

  מערכות בקרה

  מעוניינים להחליף את מערכת הבקרה במפעל שלכם? רוצים לשדרג את המערכת? בתהליכי ייצור במפעלים, מערכות בקרה מהוות בסיס

  מכשירי מדידה

  נדרשים להחליף את מכשירי המדידה במפעל שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! מכשירי מדידה משמשים למגוון תעשיות במכונות אוטומציה

  ווסתי תדר

  זקוקים לווסתים איכותיים למערכות המכניות שלכם? ווסתי תדר משמשים לסוגים שונים של מנועים תעשייתיים ומאפשרים מגוון רחב של

  גשש מגנטי

  זקוקים לגשש איכותי למערכות שלכם? גשש מגנטי מספק מידע חשוב על מיקום של עצמים בטווחים מסויימים, דבר המשפיע

  מסכי מגע אינטראקטיביים

  רוצים לשדרג את המכונות שלכם? מעוניינים בהתקנה של מסכים? מסכי מגע אינטראקטיביים הם הכלי היעיל ביותר היום בתהליכי

  מערכות למנועי זרם ישר

  מעוניינים בהתקנה של מערכת זרם ישר? יש לנו פתרון עבורכם! מערכות למנועי זרם ישר משמשות מפעלי תעשייה מתחומים

  אנקודרים לינאריים

  צריכים להחליף אנקודרים במכונות שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם! אנקודרים לינאריים, סיבוביים או אופטיים משמשים בישראל תעשיות שונות

  מסכי מגע

  רוצים לשדרג את השימוש במכונות שלכם במפעל? זה הזמן לעבור למסכי מגע! מסך מגע למכונות במפעל תעשייתי יכול

  בקרי תנועה

  זקוקים לבקרי תנועה למנועים תעשייתיים? אתם בדיוק במקום הנכון! מנועים תעשייתיים משמשים למגוון רחב של תהליכי ייצור והם

  אינקודרים אינקרמנטליים

  מחפשים אנקודרים איכותיים? אתם בדיוק במקום הנכון! אינקודרים אינקרמנטליים או אבסולוטיים מהמותגים הגדולים בעולם, תוכלו למצוא כאן אצלנו

  וסתי מהירות

  וסתי מהירות, הנקראים גם ווסתי תדר, הם מכשירים אשר באמצעותם ניתן לבצע שליטה ובקרה על מנועים חשמליים מסוגים

  Call Now Button
  × איך אפשר לעזור?